Günter Ebner
Управление
die.ebners@me.com

Sándor Dér
Член
der.sandor@gmail.com

Manfred Fürst
Член
manfred.fuerst@gmail.com

Peter Jossi
Член
peter@jossi.bio

Dr. Bernhard Schulz
schulz@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 92 

Hans Matzenberger
hans.matzenberger@ceres-cert.de
+43 (0) 2262 - 672212 13

Idaniurka Tamayo
Ръководител на отдел
tamayo@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 37 

Kolja Braun
Ръководител на отдел
braun@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 43

Angela Zinni
Ръководител на отдел
Одитор и оценка
angela.zinni@ceres-cert.de

Franziska Bürker
Одитор и оценка
buerker@ceres-cert.de

Katharina Jungeblodt
jungeblodt@ceres-cert.de

Nicole Hellrung-Klausmeyer
Одитор и оценка
hellrung@ceres-cert.de

Katharina Behring
Одитор и оценка
behring@ceres-cert.de

Miriam Schwab
Ръководител на екип Администрация TC
schwab@ceres-cert.de

Christina Günther
Администрация TC
guenther@ceres-cert.de

Katrin Schaffarczyk
Администрация TC
schaffarczyk@ceres-cert.de  


Обикновено можете да се свържете с нас от понеделник до четвъртък между 8:30 и 12:30 ч. на телефон +49 (0) 9151 96692 80. В противен случай, моля, изпратете ни имейл и ние ще се свържем с вас възможно най-скоро. възможно най-скоро. Изпращайте въпроси относно заявленията за TC по електронна поща на следния адрес: textile-admin@ceres-cert.de. Общите първоначални запитвания изпращайте на textile-info@ceres-cert.de.

Martin Majanja
Управление на програмата C.A.F.E. Practices
martin.majanja@ceres-cert.de
+256 (0) 776 509 731

Marko Tarandek
Управление на програмата UEBT, Rainforest Alliance, 4C
marko.tarandek@ceres-cert.de
+385 (0) 993 062 488

Beatriz Rojas
Управление на програмата GLOBAL G.A.P.
rojas@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 96692 52 

Stefanie Haas
Ръководител на отдел
admin@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 0

Barbara Zirn
zirn@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 16

Karin Haas
haas@ceres-cert.de
+49 (0) 9151 - 966 92 26